• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

    Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

    Czytaj więcej
  • Certyfikaty i Licencje

    Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

    Czytaj więcej
  • Ekspertyzy i Nadzory

    Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

    Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

STRAŻAK Piotr Żmuda,

Robert Jabłoński Spółka Jawna

Ul. Piastów Śląskich 63

01-494 Warszawa

Tel. 22 861 54 89

Tel. 22 861 58 89

Fax 22 861 58 88

 

Zarząd

 

Piotr Żmuda Tel. 602 215 759

p-z@wp.pl

 

Robert Jabłoński Tel. 602 215 760.

rjablonski@strazak.waw.pl

 

Sekretariat

 

Karolina Ojdana Tel. 606 478 100,

strazak@strazak.waw.pl

 

Dział Zabezpieczeń Biernych

 

Artur Jabłoński Tel. 602 639 436,

arturj@strazak.waw.pl

 

Tomasz Ochnik Tel. 606 871 300

tomasz.ochnik@strazak.waw.pl

 

Marcin Kosałka Tel. 606 871 500

marcin.kosalka@strazak.waw.pl

 

Aleksander Wesołowski Tel. 606 285 985

aleksander.wesolowski@strazak.waw.pl

 

Jerzy Dąbek Tel. 606 285 985

jerzy.dabek@strazak.waw.pl

 

Wojciech Szamszur Tel. 606 479 200

 

Dział Sprzedaży

 

Dariusz Malinowski Tel. 606 479 500

dariusz.malinowski@strazak.waw.pl

 

Księgowość

 

Małgorzata Zygmunt Tel. 606-479-400

 

Agnieszka Mila Tel. 606-479-300

agnieszka.mila@strazak.waw.pl

Dział Zabezpieczeń Czynnych

 

Kamil Deptuła Tel. 606 285 685

kamil.deptula@strazak.waw.pl

 

Krzysztof Namedyński Tel. 604 525 822

technicznykn@strazak.waw.pl

 

Mateusz Graba Tel. 606 493 700

mateusz.graba@strazak.waw.pl

 

Michał Jasiński Tel. 606-971-600

michal.jasinski@strazak.waw.pl

 

Mateusz Bar Tel. 606 479 600

mateusz.bar@strazak.waw.pl

 

Albert Łada Tel. 606 478 600

albertl@strazak.waw.pl

 

Zbysław Hut Tel. 606 476 400

 

Mateusz Pietrzak Tel. 690 012 986
mateusz.pietrzak@strazak.waw.pl

 

Ekspertyzy, Uzgodnienia, Dokumentacje

 

Tomasz Siwek Tel. 606 478 200

Rzeczoznawca ds. Zabezpieczeń Przeciwpożarowych

tomaszs@strazak.waw.pl

 

Mariusz Ocipka Tel. 606 871 200

Rzeczoznawca ds. Zabezpieczeń Przeciwpożarowych

mariuszo@strazak.waw.pl

 

Dominik Walczak Tel. 690 012 989

dominikw@strazak.waw.pl

 

Marcin Ptak Tel. 606 478 500
marcin.ptak@strazak.waw.pl

 

Logistyka i Magazyn

 

Grzegorz Sielaczek Tel. 606 971 200

 

Robert Woźniak Tel. 507 651 862

 

Janusz Osówniak Tel. 606 285 400

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco