• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

    Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

    Czytaj więcej
  • Certyfikaty i Licencje

    Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

    Czytaj więcej
  • Ekspertyzy i Nadzory

    Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

    Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.strazak.waw.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STRAŻAK PIOTR ŻMUDA, ROBERT JABŁOŃSKI SPÓŁKA JAWNA, 01-494 Warszawa, Piastów Śląskich 63 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem robert.jablonski@strazak.waw.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny.

STRAŻAK Piotr Żmuda,

Robert Jabłoński Spółka Jawna

Ul. Piastów Śląskich 63

01-494 Warszawa

Tel. 22 861 54 89

Tel. 22 861 58 89

Fax 22 861 58 88

Zarząd

Piotr Żmuda Tel. 602 215 759

p-z@wp.pl


Robert Jabłoński Tel. 602 215 760.

rjablonski@strazak.waw.pl

Sekretariat

Agnieszka Trestka Tel. 606 478 100,

strazak@strazak.waw.pl

Dział Zabezpieczeń Biernych

Artur Jabłoński Tel. 602 639 436,

arturj@strazak.waw.pl


Tomasz Ochnik Tel. 606 871 300

tomasz.ochnik@strazak.waw.pl


Marcin Kosałka Tel. 606 871 500

marcin.kosalka@strazak.waw.pl


Krzysztof Mociak Tel. 606 285 985

krzysztof.mociak@strazak.waw.pl


Cezary Perzanowski Tel. 606 285 985

cezary.perzanowski@strazak.waw.pl

Wojciech Szamszur Tel. 606 479 200


wojciech.szamszur@strazak.waw.pl

Dział Sprzedaży

Dariusz Malinowski Tel. 606 479 500

dariusz.malinowski@strazak.waw.pl

Księgowość

Małgorzata Zygmunt Tel. 606-479-400

malgorzata.zygmunt@strazak.waw.pl


Agnieszka Mila Tel. 606-479-300

agnieszka.mila@strazak.waw.pl

Logistyka i Magazyn

Grzegorz Sielaczek Tel. 606 971 200


Robert Woźniak Tel. 507 651 862

Dział Zabezpieczeń Czynnych

Kamil Deptuła Tel. 606 285 685

kamil.deptula@strazak.waw.pl


Krzysztof Namedyński Tel. 604 525 822

technicznykn@strazak.waw.pl


Mateusz Graba Tel. 606 493 700

mateusz.graba@strazak.waw.pl


Michał Jasiński Tel. 606-971-600

michal.jasinski@strazak.waw.pl


Bogusław Brzana Tel. 575 396 600

boguslaw.brzana@strazak.waw.pl


Albert Łada Tel. 606 478 600

albertl@strazak.waw.pl


Mateusz Bar Tel. 606 479 600

mateusz.bar@strazak.waw.pl


Jakub Domański Tel. 690 012 986

jakub.domanski@strazak.waw.pl

Ekspertyzy, Uzgodnienia, Dokumentacje

Tomasz Siwek Tel. 606 478 200

Rzeczoznawca ds. Zabezpieczeń Przeciwpożarowych

tomaszs@strazak.waw.pl


Mariusz Ocipka Tel. 606 871 200

Rzeczoznawca ds. Zabezpieczeń Przeciwpożarowych

mariuszo@strazak.waw.pl


Dominik Walczak Tel. 690 012 989

dominikw@strazak.waw.pl


Aleksander Wesołowski Tel. 606 478 500

aleksander.wesolowski@strazak.waw.pl

Nadzory Przeciwpożarowe

Janusz Wiktorowski Tel. 690 971 800

ih.strazak@rondo1.pl


Tomasz Cieloch Tel. 606 472 300

tomasz.cieloch@strazak.waw.pl


Kamil Piekarski Tel. 505 080 550

kamil.piekarski@strazak.waw.pl


Marcin Chlebiński Tel. 575 016 600

marcin.chlebinski@strazak.waw.pl


Adam Laskowski Tel. 575 016 500

adam.laskowski@strazak.waw.pl


Bogdan Mielecki Tel. 575 016 400

bogdan.mielecki@strazak.waw.pl

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności