• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

  Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

  Czytaj więcej
 • Certyfikaty i Licencje

  Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

  Czytaj więcej
 • Ekspertyzy i Nadzory

  Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

  Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

SigmaCover 256

Dwuskładnikowa farba epoksydowa, utwardzana poliamidami, pigmentowana fosforanem cynku, do gruntowania konstrukcji stalowych oraz betonowych w warunkach atmosferycznych i morskich. Nie zawiera cyny ani chromianów. Tworzy mocną powłokę odporną na uszkodzenia mechaniczne o trwałej elastyczności. Doskonałe właściwości antykorozyjne w atmosferze przemysłowej i nadmorskiej.

Dobre własności schnięcia i utwardzania w temperaturach do -10oC.

Kolor: biały, kremowy.

Kolory RAL barwione na zamówienie.

Stopień połysku – półmat.

Wysoka zawartość części stałych – 63%.

Zalecana grubość powłoki suchej: 75 – 150 µm.

Wydajność teoretyczna – 8,4m2/l dla 75 µm.

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności