• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

    Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

    Czytaj więcej
  • Certyfikaty i Licencje

    Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

    Czytaj więcej
  • Ekspertyzy i Nadzory

    Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

    Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

SigmaCover 350 LT

Dwuskładnikowa farba epoksydowa do gruntowania, utwardzana poliamidem, tolerująca gorsze przygotowanie powierzchni. Stosowana w przemyśle lądowym i morskim. W przemyśle okrętowym stosowana do malowania części nadwodnych jak: pokłady, nadbudówki i ładownie. Powłoka cechuje się dużą odpornością na uderzenia i ścieranie oraz na zachlapanie szerokiej gamy chemikaliów.

Dobre własności schnięcia i utwardzania w temperaturach do -5oC.

Kolor: szary.

Kolory RAL barwione na zamówienie.

Stopień połysku – półpołysk.

Wysoka zawartość części stałych – 74%.

Zalecana grubość powłoki suchej: 100 – 150 µm.

Wydajność teoretyczna – 7,2m2/l dla 100 µm.

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności