• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

  Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

  Czytaj więcej
 • Certyfikaty i Licencje

  Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

  Czytaj więcej
 • Ekspertyzy i Nadzory

  Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

  Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

Klej PROMAT – K84

Klej K 84 300x186 Klej PROMAT – K84

Promat K84, jest to gotowy do użycia klej na bazie potasowego szkła wodnego zmodyfikowanego nieorganicznym materiałem.

Zastosowanie: w ochronie przeciwpożarowej i technice wysokich temperatur, do pomocy w montażu jak i klejeniu płyt PROMATECT z dodatkowym mocowaniem mechanicznym. Można używać do uszczelnienia kanałów wentylacyjnych PROMADUCT-500 i jako pomoc w montaży lekkich izolacji. Stosuje się wewnątrz, w pomieszczeniach suchych.

Opakowanie: 1 kg, 15 kg.

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności