• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

  Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

  Czytaj więcej
 • Certyfikaty i Licencje

  Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

  Czytaj więcej
 • Ekspertyzy i Nadzory

  Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

  Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

Zabezpieczenia ogniochronne dylatacji oraz szczelin budowlanych firmy Hilti

Produkty: Powłoka ogniochronna CP 673,Silikonowa masa uszczelniająca CFS-S SIL, Akrylowa masa uszczelniająca CFS-S ACR.
Powłokę ogniochronną stosuje się wraz z wypełnieniem szczeliny z wełny mineralnej, w przypadku mas ogniochronnych możemy zastosować również do wypełnienia sznur ogniochronny. Wybór produktów zależy od rodzaju szczeliny oraz jej szerokości.
Zastosowanie: produkty przeznaczone są do wykonywania zabezpieczenia ogniochronnego dylatacji oraz szczelin budowlanych w ścianach i stropach.

Odporność ogniowa: EI 180.

Zalety:

 • Masy ogniochronne bezrozpuszczalnikowe,
 • Dobra przyczepność do różnych materiałów,
 • Łatwa obróbka i montaż,
 • Duża kompensacja odkształceń w dylatacjach – CFS-S SIL.

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności