• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

  Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

  Czytaj więcej
 • Certyfikaty i Licencje

  Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

  Czytaj więcej
 • Ekspertyzy i Nadzory

  Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

  Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

Przejścia kombi w systemach Hilti

Produkty: Powłoka ogniochronna CP 673, Pianka ogniochronna CFS-F FX, Zaprawa ogniochronna CFS-M RG.
Przejście kombinowane polega na zabezpieczeniu w jednym przepuście instalacji wszystkich typów. Przejście jest uszczelniane płytą, zaprawą lub pianką ogniochronną. Dodatkowo rury z tworzywa zabezpiecza się kołnierzem lub opaską ogniochronną. Wybór produktów zależy od rodzaju rur oraz ich średnicy.

Zastosowanie: produkty przeznaczone są do wykonywania zabezpieczenia ogniochronnego przejść rur palnych i niepalnych oraz kabli przez ściany i stropy.

Odporność ogniowa: EI 120.v

Zalety:

 • Możliwość zabezpieczenia w jednym przepuście instalacji wszystkich typów,
 • Możliwość wykonania przepustów o dużych wymiarach,
 • Łatwy montaż,

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności