• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

  Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

  Czytaj więcej
 • Certyfikaty i Licencje

  Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

  Czytaj więcej
 • Ekspertyzy i Nadzory

  Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

  Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

Przejścia rur niepalnych z izolacją z kauczuku syntetycznego Hilti

Produkty: Bandaż ochronny CFS-B, Opaska ogniochronna CP648.
Bandaż lub opaskę stosuje się wraz z wypełnieniem otworu wykonanym z zaprawy. Produkty te mają masę która w trakcie pożaru pęcznieje uniemożliwiając rozprzestrzenianie się ognia i dymu na inne strefy pożarowe.

Zastosowanie: wykonywanie zabezpieczenia ogniochronnego przejść rur stalowych, miedzianych lub żeliwnych w izolacji z kauczuku syntetycznego przez ściany i stropy.

Odporność ogniowa: do EI 120.

Zalety:

 • Szybka i nieskomplikowana instalacja,
 • Minimalna grubość umożliwiająca montaż w wąskich szczelinach,
 • Bardzo dobre właściwości izolacji akustycznej.

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności