Strona Główna » Zabezpieczenie ognioochronne w budownictwie » Przejścia instalacyjne » Przejścia rur instalacyjnych » Przejścia rur niepalnych z izolacją z kauczuku syntetycznego Hilti

Przejścia rur niepalnych z izolacją z kauczuku syntetycznego Hilti

http://medicine-science-and-more.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1555610114.3855810165405273437500

http://gettingby.net/index.php?m=member http://lacompagniedesembruns.com/index.php/natacha-cyrulnik/scenographie/jours-entiers Produkty: Bandaż ochronny CFS-B, Opaska ogniochronna CP648.
Bandaż lub opaskę stosuje się wraz z wypełnieniem otworu wykonanym z zaprawy. Produkty te mają masę która w trakcie pożaru pęcznieje uniemożliwiając rozprzestrzenianie się ognia i dymu na inne strefy pożarowe.

http://bresil-volcanique.fr/cest-rentree-les-adherents-bv/ Zastosowanie: wykonywanie zabezpieczenia ogniochronnego przejść rur stalowych, miedzianych lub żeliwnych w izolacji z kauczuku syntetycznego przez ściany i stropy.

http://yorubamoviegist.com/organizers-put-up-iman-awards-2018-categories-for-personality-name-endowment/?wc-ajax=get_refreshed_fragments Odporność ogniowa: do EI 120.

http://orchestresymphonique-nantes.fr/events/concerto-piano-de-serguei-rachmaninov-náµ’-2-do-mineur-op-18 Zalety:

  • Szybka i nieskomplikowana instalacja,
  • Minimalna grubość umożliwiająca montaż w wąskich szczelinach,
  • Bardzo dobre właściwości izolacji akustycznej.

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności