• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

  Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

  Czytaj więcej
 • Certyfikaty i Licencje

  Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

  Czytaj więcej
 • Ekspertyzy i Nadzory

  Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

  Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

Przejścia rur z tworzyw sztucznych Promastop

Produkty: Kołnierz PROMASTOP – UniColar, Kaseta ogniochronna PROMASTOP, Kaseta ogniochronna PROMASTOP-I.
Kołnierze oraz kasety ogniochronne mają obudowę stalową zaś w środku jest masą która w trakcie pożaru pęcznieje uniemożliwiając rozprzestrzenianie się ognia i dymu na inne strefy pożarowe.

Zastosowanie: każdy z produktów przeznaczony jest do niezależnego wykonywania zabezpieczenia ogniochronnego przejść rur instalacyjnych z tworzyw sztucznych przez ściany i stropy.

Odporność ogniowa: EI 120.

Zalety:

 • Łatwy montaż, v Możliwość zastosowania dla wiązki rur – kołnierz UniColar,
 • Możliwość uszczelnienia przejść rur o dużych średnicach, do 400mm – kaseta PROMASTOP, v Możliwość zastosowania kołnierza UniColar na zewnątrz lub wewnątrz przegrody.

 

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności