• Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

  Firma STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie powstała w 1993 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się ochroną przeciwpożarową.

  Czytaj więcej
 • Certyfikaty i Licencje

  Posiadamy certyfikaty, licencje i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, m.in.: PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, KNAUF, RIGIPS, SVT, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS, THERMICA LIMITED, KEMATHERM, SCHRACK SECONET, POLON ALFA, SIMENS, ESSER, COOPER, D+H,  SMAY itp.

  Czytaj więcej
 • Ekspertyzy i Nadzory

  Do przygotowania ekspertyz technicznych, wykorzystywane są procedury organizacyjno – techniczne w sprawie spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w inny sposób niż to określono w przepisach techniczno – budowlanych…

  Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

phone

606 478 100

email

strazak@strazak.waw.pl

Stropy zespolone, stropy i dachy z blachy trapezowej

W budownictwie przemysłowym oraz w budynkach wykonywanych z elementów prefabrykowanych często stosowane są stropy zespolone lub stropy i dachy z blachy trapezowej. W związku z zastosowaniem w nich blachy profilowanej o niewielkiej grubości, podczas pożaru już po kilku minutach elementy te przestają spełniać swoje funkcje. Aby temu zapobiec konieczne jest wykonanie zabezpieczenia ogniochronnego do wymaganej klasy odporności ogniowej.

W zakresie naszej działalności dotyczącej zabezpieczeń stropów zespolonych jak i stropów i dachów z blachy trapezowej jest:

Zaufali Nam:

alstom-2 cfe logo Hochtief-logo WARBUD-LOGO mercury logo Bilfinger-Berger-logo porr_logo_ strabag-logo tkt logo logo-gelamco
Polityka prywatności